რეგისტრაცია დაიწყო ტრენინგზე, რომელსაც მასწავლებლის სახლიდან მოწვეული ტრენერები ატარებენ - ტრენინგი დაგეხმარებათ დაწყებითი საფეხურის კომბინირებულ (I-IV) გამოცდაზე 10 კრედიტის მოპოვებაში
რეგისტრაცია დაიწყო ტრენინგზე, რომელსაც მასწავლებლის სახლიდან მოწვეული ტრენერები ატარებენ - ტრენინგი დაგეხმარებათ  დაწყებითი საფეხურის კომბინირებულ (I-IV) გამოცდაზე 10 კრედიტის მოპოვებაში
პედაგოგთა პროფესიული ზრდის ცენტრის წარჩინებული აპლიკანტები ნარგიზი იარაჯული, მანანა ხუციშვილი, მადონა ბერუაშვილი აღნიშნავენ, რომ ტრენინგები მათ გამოცდის მაქსიმალურ ქულაზე ჩაბარებაში დაეხმარათ:
მასწავლებლებს, რომლებიც გამოცდაზე შემოდგომაზე გადიან, შესაძლებლობა ეძლევათ, გაიარონ ტრენინგები საგამოცდო საკითხებზე მასწავლებლის სახლიდან მოწვეულ სერტიფიცირებულ ტრენერებთან. ტრენერები პედაგოგებს შეასწავლიან, როგორ უნდა დაწერონ გამოცდა ისე, რომ მაღალი შეფასება - 10 კრედიტი დაიმსახურონ. პედაგოგთა პროფესიული ზრდის ცენტრის რამდენიმე ტრენერი გამოცდებსაც ასწორებს. მათ მიერ შემუშავებული ტრენინგ-მოდული ამომწურავად პასუხობს გამოცდის სპეციფიკას.
ტრენინგებზე რეგისტრაცია დღეს დაიწყო და 15 ოქტომბერს დასრულდება. კურსის დასაწყისში მასწავლებლებს მიეწოდებათ ელექტრონული კრებული და ტესტური დავალებები.
რეგისტრაცია მიმდინარეობს ​დაწყებითი საფეხურის კომბინირებულ კურსზე, რომელშიც შედის შემდეგი საგნები: