„მე და ჩემმა მეუღლემ ოჯახის შექმნა რომ გადავწყვიტეთ, ჩვენ უკვე ველოდებოდით პატარას,“ - თეა წულუკიანი
საქართველოს კულტურის, სპორტისა და ახალგაზრდობის მინისტრმა თეა წულუკიანმა ტელეკომპანია „რუსთავი 2“-ის გადაცემაში „სხვა კითხვები“ ოჯახის შექმნის შესახებ გადაწყვეტილების მიღებაზე ისაუბრა და აღნიშნა, რომ დაოჯახებამდე ის და მისი მომავალი მეუღლე უკვე პატარას მოლოდინში იყვნენ:
„მე და ჩემმა მეუღლემ ოჯახის შექმნა რომ გადავწყვიტეთ, ჩვენ უკვე ველოდებოდით პატარას. ეს, რა თქმა უნდა, არ იყო მარტივად მისაღები არავისთვის, მე უკვე იუსტიციის მინისტრი ვიყავი ამ დროს. ჩემი ოჯახის მხრიდან იმაზე იყო ნერვიულობა, რომ აღარ დამთავრდა ეს ჩვენი ლანძღვა, კრიტიკა, ახლა კიდევ ახალი საფუძველი შეიქმნა იმისა, რომ გლანძღონ.“
„ჩემი მეუღლე ჩემზე უმცროსია და ასეთი ხუმრობა იყო, რამაც ძალიან გამაცინა, რომ მხოლოდ მაკრონი სჯობნის, დანარჩენს ყველას აჯობაო. ამით ერთობოდა ზოგიერთი ოპონენტი. მე მომწონს, კარგი ხუმრობაა. ჩემს მშობლებს ეს ხუმრობა არ მოეწონათ. მამაჩემი სანამ ცოცხალი იყო ყოველთვის მაჩვენებდა, რომ არაფერი ისეთი არ ხდება, რის გამოც შეიძლება ვინერვიულო. ის მეუბნებოდა, რომ არასდროს პასუხი არ გასცე,“- აღნიშნა თეა წულუკიანმა.
წყარო: ​„სხვა კითხვები“