ტრენინგი ინგლისური ენის მასწავლებლებისთვის
პედაგოგთა პროფესიული ზრდის ცენტრის წარჩინებული აპლიკანტები ნარგიზი იარაჯული, მანანა ხუციშვილი, მადონა ბერუაშვილი აღნიშნავენ, რომ ტრენინგები მათ გამოცდის მაქსიმალურ ქულაზე ჩაბარებაში დაეხმარათ:
მასწავლებლებს, რომლებიც გამოცდაზე შემოდგომაზე გადიან, შესაძლებლობა ეძლევათ, გაიარონ ტრენინგები საგამოცდო საკითხებზე მასწავლებლის სახლიდან მოწვეულ სერტიფიცირებულ ტრენერებთან. ტრენერები პედაგოგებს შეასწავლიან, როგორ უნდა დაწერონ გამოცდა ისე, რომ მაღალი შეფასება - 10 კრედიტი დაიმსახურონ. პედაგოგთა პროფესიული ზრდის ცენტრის რამოდენიმე ტრენერი გამოცდებსაც ასწორებს. მათ მიერ შემუშავებული ტრენინგ-მოდული ამომწურავად პასუხობს გამოცდის სპეციფიკას.
ტრენინგი, რომელსაც პედაგოგთა პროფესიული ზრდის ცენტრი გთავაზობთ ინგლისური ენის გამოცდაზე 10 კრედიტის მოპოვებაში დაგეხმარებათ.
,,ჩვენი ცენტრის ტრენერი ილიას უნივერსიტეტის ლექტორია. იგი ასწორებს ინგლისური ენის გამოცდას. ჩვენი ტრენერი პედაგოგებს გამოცდაზე 10 კრედიტის მოპოვებაში დაეხმარება,'' - აღნიშნავს ცენტრის წარმომადგენელი.
ტრენინგის ხანგრძლივობაა 16 საათი, მეცადინეობა ტარდება კვირაში 2-ჯერ, თითო მეცადინეობა 2 საათიანია, სრული კურსის ღირებულებაა დასწრებით (აუდიტორიაში) 200 ლარი, ონლაინ მეცადინეობა 180 ლარი.
რეგისტრაცია გრძელდება 23 ოქტომბრამდე.
რეგისტრაციისათვის ეწვიეთ ​ბმულს - ​https://forms.gle/M1JYE6qjd9BQSjzA8
დამატებითი ინფორმაციისთვის ეწვიეთ პედაგოგთა პროფესიული ზრდის ცენტრის ფეისბუქგვერდს და ჯგუფს ან დარეკეთ ნომერზე 592 477 277.