ხანგრძლივობა 48 საათი, მეცადინეობა ტარდება კვირაში 2-ჯერ, თითო მეცადინეობა 3-საათიანია, სრული კურსის ღირებულებაა დასწრებით (აუდიტორიაში) 200 ლარი, ონლაინ მეცადინეობა 180 ლარი.
​რეგისტრაციისათვის ეწვიეთ
რეგისტრაცია სრულდება 15 ოქტომბერს.
მასწავლებლებს, რომლებიც გამოცდაზე შემოდგომაზე გადიან, შესაძლებლობა ეძლევათ, გაიარონ ტრენინგები საგამოცდო საკითხებზე მასწავლებლის სახლის ტრენერებთან. გამოცდის უმაღლეს დონეზე ჩაბარება დღეს უკვე პრობლემას არ წარმოადგენს პედაგოგთა პროფესიული ზრდის ცენტრის ტრენინგების დახმარებით. ტრენინგებს ატარებენ მასწავლებლის სახლის ტრენერები, რომლებიც ასწორებენ პედაგოგთა საკვალიფიკაციო გამოცდებს. ისინი შეგასწავლიან, როგორ უნდა დაწეროთ გამოცდა, რომ უმაღლესი შეფასება - 10 კრედიტი დაიმსახუროთ.
ტრენინგი პასუხობს უმაღლეს სტანდარტებს. ტრენინგზე მიღებული ცოდნით აპლიკანტებმა მიიღეს უმაღლესი შეფასება, რაც 10 კრედიტს ნიშნავს, ამიტომ ის ერთხმად აღიარეს ტრენინგად, რომელიც 10 კრედიტის შესაბამის ცოდნას მოგცემთ და მიღებული ცოდნით გამოცდის მარტივად ჩაბარებას შეძლებთ.
პედაგოგთა პროფესიული ზრდის ცენტრში გადამზადებულ პედაგოგთა 90%-ზე მეტმა გამოცდაზე უმაღლესი შეფასება - 10 კრედიტი დააფიქსირა! აპელაციის შედეგების გამოქვეყნების შემდეგ მათი რაოდენობა 95%-მდე გაიზარდა. ტრენინგ-ცენტრი ლიდერობას არავის უთმობს, ცენტრს ყველაზე მეტი წარმატებული, 10-კრედიტიანი აპლიკანტი ჰყავს.
„ტრენინგები ძალიან გვეხმარება გამოცდის სწორად აღქმასა და დაწერაში, რადგან ეს გამოცდა მხოლოდ საგნის ცოდნას არ მოითხოვს, ის დამატებით უნარებსაც ამოწმებს. აქედან გამომდინარე, ცენტრში ისწავლება, არა მხოლოდ საგნები, არამედ, გამოცდის დაწერის მეთოდიკა,“ - აცხადებენ ცენტრის წარჩინებული აპლიკანტები.
კურსის დასაწყისში მოგეწოდებათ ელექტრონული კრებული და ტესტური დავალებები.
რეგისტრაცია ასევე მიმდინარეობს შემდეგ მიმართულებებზე:
• ანალიტიკური წერა:
კურსის ხანგრძლივობაა 9 საათი (1 თვე), მეცადინეობები ტარდება კვირაში 3-ჯერ, თითო მეცადინეობის ხანგრძლივობაა 1 საათი - სრული კურსის ღირებულებაა 60 ლარი
• ტექსტის გააზრება:
• ქართული ენა (I-VI) ონლაინ:
ხანგრძლივობა 24 საათი (1,5 თვე), მეცადინეობა ტარდება კვირაში 2-ჯერ, თითო მეცადინეობა 2-საათიანია, სრული კურსის ღირებულებაა 150 ლარი
• ბუნებისმეტყველება (I-VI) ონლაინ:
​რეგისტრაცია სრულდება 8 ოქტომბერს. ტრენინგები დაიწყება 9 ოქტომბრიდან.
რეგისტრაციისათვის ეწვიეთ ​ბმულს.
დამატებითი ინფორმაციისთვის ეწვიეთ პედაგოგთა პროფესიული ზრდის ცენტრის ფეისბუქგვერდს და ჯგუფს ან დარეკეთ ნომერზე 592477277.