„გმადლობთ ახალგაზრდებო, მიყვარხართ ყველა...“ - ბაია დვალიშვილის ემოციური მიმართვა აქციის მონაწილეებს 5 წლის წინ ვიდეო პოსტები მსახიობ და ტელეწამყვან ბაია დვალიშვილის ემოციური მიმართვა 20 ივნისის აქციის მონაწილეებს. გააზიარეთ პოსტი სიახლეები #რუსეთიოკუპანტია
სიახლეები ბათუმში ბანაობა აკრძალულია, თუმცა მაინც ბანაობენ 5 წლის წინ „ბათუმში შტორმის გამო ბანაობა აკრძალულია, თუმცა მაინც ბანაობენ,“ - აღნიშნულის შესახებ პოსტს ქალაქ ბათუმის ფეისბუქ გვერდი აქვეყნებს. გთავაზობთ ფეისბუქ გვერდის მიერ გამოქვეყნებულ პოსტს უცვლელად:„რადგან ყოველი მეორე შეტყობინება ბათუმის ამინდს ეხება, მოკლედ გეტყვით. წინა დღეები მოღრუბლული და წვიმიანი იყო, დღეს დილითაც ღრუბლიანი ამინდი გვქონდა, შემდეგ მზემ გამოანათა, ახლა კი ისევ წვიმს. ზღვაზე შტორმია, ბანაობა აკრძალულია, თუმცა როგორც ხედავთ, მაინც ბანაობენ... დღეს კი შავ ზღვაზე მაშველებმა 6 ადამიანი გადაარჩინეს!“ წაიკითხეთ სრულად