ზოგადი უნარების გამოცდაზე გამოყენებული ტესტები გამოქვეყნდა - გამოცდები 2021 3 წლის წინ აბიტურიენტები შეფასებისა და გამოცდების ეროვნული ცენტრი ზოგადი უნარების გამოცდაზე გამოყენებული ტესტებს აქვეყნებს:ზოგადი უნარების ტესტი ქართულად - I ვარიანტიზოგადი უნარების ტესტი ქართულად - IV ვარიანტისწორი პასუხებიზოგადი უნარების ტესტი აზერბაიჯანულად - I ვარიანტიზოგადი უნარების ტესტი აზერბაიჯანულად - II ვარიანტიზოგადი უნარების ტესტი აზერბაიჯანულად - III ვარიანტისწორი პასუხებიზოგადი უნარების ტესტი სომხურად სწორი პასუხებიზოგადი უნარების ტესტი რუსულად სწორი პასუხები გააზიარეთ პოსტი განათლება #აბიტურიენტი #ერთიანიეროვნულიგამოცდები
მასწავლებლები საჯარო სკოლებისთვის ახალი საათობრივი ბადეები დამტკიცდა - მინისტრის ბრძანება 2 წლის წინ განათლებისა და მეცნიერების მინისტრმა, მიხეილ ჩხენკელმა საათობრივი ბადეები დაამტკიცა. საათობრივი ბადეები შეგიძლიათ იხილოთ მითითებულ ბმულებზე:საათობრივი ბადე დაწყებითი საფეხურისთვისსაათობრივი ბადე საშუალო და საბაზო საფეხურისთვის წაიკითხეთ სრულად